Video Budur

İşi Bırakan Eski Bir Hostes Anlattı!

İşi Bırakan Eski Bir Hostes Anlattı!
4.062 views
02 Aralık 2019 - 20:39

Yok artık neler oluyormuş da haberimiz yokmuş Ayrıntılar=Eski Hostes İstifa Ettikten Sonra Uçakta Neler Döndüğünü Ortaya Çıkardı! Eski Hostes İstifa Ettikten Sonra Uçakta Neler Döndüğünü Ortaya Çıkardı!

Uçakta yaşanan olaylar görenleri midesini bulandırıyor. Her gün dünyada milyonlarca kişi uçağa binmektedir. Uçak yolculuğu sırasında hostesler tarafından çeşitli ikramlar yapılmaktadır. Bu bağlamda mide bulandıran bir itiraf geldi. Air Hollywood havayolu şirketinde görevli uçuş görevlisi Jamila Hardwick, uçaktaki çaydanlık ve kahve kaplarının yılda sadece 4 kez sterilize edildiğini anlatarak, uçuş sırasında çay ve kahve içilmemesini önerdi.

Koltuklardaki katlanır masalarının da her zaman antibakteriyel mendillerle silinmesini öneren Hardwick, uçağı temizleyen ekibin her masayı ayrı ayrı açacak kadar zamanı olmadığı için masaları hiçbir zaman temizlemediğini aktardı.Daha önce Hainan Airlines havayolu şirketinin yaptığı seferle Edinburgh’tan Dublin’e uçan bir yolcu, uçaktaki kir kaplı salona kızarak bunun şimdiye kadar gördüğü en kirli uçak olduğunu söylemişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.