Video Budur

Necmettin Erbakan Hakkında Yeni Gelen Bilgi

Necmettin Erbakan Hakkında Yeni Gelen Bilgi
1.294 views
02 Aralık 2019 - 20:19

GÜNDEMİ SALLADI Erbakn Olmedi, O-ldürüldü, Bunu yapanlar ise Erbakan Hakkında Yeni Bilgi Erbakan’ın arkadaşından id-dia ortaya çıktı ve ina-nılmaz detaylar Milli Görüş’ün merhum lideri Necmettin Erbakan’ın arkadaşı Halis Özdemir, İstanbul’un Sesi’ndeki köşesinde, “Necmeddin Erbakan’ın ani vefatının üzerindeki sis perdesi” başlıklı dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. paylaştı

Erbakan’la 40 yıl birlikte yürüdüğünün altını çizen Özdemir, Erbakan’ın ölümü üzerinde sis perdesi olduğunu iddia etti. Özdemir, Erbakan’ın siyonizmin baş düşmanı olduğunu belirtirken, Erbakan için, “Merhum Turgut Özal, merhum Muhsin Yazıcıoğlu nun kaderini mi paylaşmıştı” diye sordu.

“Böyle bir operasyon uluslararası karanlık güçlerin işidir. Yerini, zamanını, eylem usulünü ve kullanacakları metodu, maşayı da karanlık güçler belirler. Erbakan Hoca da ‘ö-ldürülen’ler arasına mı katıldı” diyen Özdemir, “Erbakan Hoca hastahaneye yatırılmasından takriben 15 gün önce benim de yanında bulunduğum sırada kemik erimesine bağlı bel fıtığı dışında bir rahatsızlığının olmadığını ifade etmişti” dedi.

Bazı arkadaşlarının da, “Hocayı sağlıklı gördüklerini, Hocanın ö-ldürülmüş, şe-hit edilmiş olabileceğini düşündüklerini” aktaran Özdemir, “Ben de Erbakan Hoca’nın, ‘aksi ispat edilene kadar, şe-hit edilmiş olduğuna inanmaktayım.’ Aydınlatılması şarttır” dedi.

Halis Özdemir ayrıca, “Necmeddin Erbakan’ı siyaset arenasında istemeyen karanlık güçler, nasıl Merhum Turgut Özal’ı ve Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu hayattan kopartıp, siyaset denklemi dışına çıkardılarsa, Merhum Erbakan’ı da aynı gerekçelerle hayattan kopartılıp, siyaset dışına çıkartılmış olma ihtimali gözardı edilmemelidir” diye de ekledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.